LT

Naudokitės sparčiuoju internetu su Tooway™

montre

Spartus
Spartusis internetas jūsų namuose

Palydovinės technologijos dėka, Tooway™ jums tiesiai į namus tiekia spartųjį internetą.
Daugiau nei 150 kartų spartesnį nei internetas per telefono linijos modemus kokybę galima palyginti su ADSL technologija. Tooway™ yra plačiajuosčio ryšio paslauga, teikiama bet kuriuo metu ir atitinkanti jūsų poreikius: naršymą, darbą su elektroniniu paštu, muzikos parsisiuntimą, filmų peržiūrą.
Neužtruksite laukdami, kol turinys ar informacija pasieks jūsų kompiuterio ekraną. Interneto greitis iki 10 Mbps priimant ir 2 Mbps perduodant duomenis.
Tooway™ jums siūlo ypatingai kokybišką interneto paslaugą savo pažangios technologijos dėka.

ampoule2

Visiems
Lankstūs tarifai visiems

Tooway™ siūlo spartaus interneto abonementus nuo 15 eurų per mėnesį. Paslauga 150 kartų greitesnė nei įprasto ryšio per telefono linijos modemus, pasižyminti ADSL technologijos kokybe, o kainas galima palyginti su ADSL.
Nesvarbu, ar interneto reiktų jums pačiam, šeimai ar darbui – mes galime jums pasiūlyti fiksuotą ir konkurencingą kainą.
Tooway™ taip pat gali pasiūlyti papildomų funkcijų, tokių kaip daugiafunkcinė televizija per tą patį palydovą, telefoninius skambučius internetu per VoIP bei belaidį visur veikiantį namų tinklą su interneto ryšiu ir nereikia jungti jokių laidų. Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su savo tiekėju.

carte

Visur
Tooway™ veikia visoje Europoje ir Viduržemio jūros regiono šalysen

Tooway™ veikia visoje Europoje ir  Viduržemio jūros regiono šalyse. Užtikrinama puiki kokybė kad ir kur bebūtumėte. Jei gyvenate provincijoje, jums nebereikia mokėti už brangų sujungimą nuo jūsų namų iki esančio tinklo ir nereikia laukti, kol šalia jūsų atsiras modernus tinklas. Tooway™ tiekiamas per palydovą tiesiai į jūsų namus. Mūsų paslauga gali naudotis visi ir iš karto.

prise

Paprasta
Tereikia tik įjungti palydovo modemą jūsų kompiuteryje ir prisijungti!

Pradėti naudotis Tooway™ yra labai paprasta. Nedidelė palydovinė antena tvirtinama jūsų namo išorėje. Tai galite padaryti patys arba kreiptis į mūsų profesionalius darbuotojus. Po to įjungiate modemą kompiuteryje ir viskas jau paruošta įdiegimui. Nereikia jokio telefoninio ryšio. Įjungę modemą, jau galite naudotis internetu.

Tai Eutelsat

TOOWAY ypatingai spartus internetas